SPORTUOK, PRAMOGAUK, KOVOK

Home / Naujienos / SPORTUOK, PRAMOGAUK, KOVOK
disabledenabled-vilnius-treniruote

Buvom maloniai pakviesti į svečius į Vilniaus Lankininkų sporto klubą. Mes sau atrodome nuostabų dalyką, kad šaudyti lanku gali ir žmogus turintis negalia. Trenerio, Tomo teigimu, daugelyje pasaulio šalių šaudymas iš lanko – elitinė ir labai populiari sporto šaka, į kurią įsitraukia tūkstančiai įvairaus amžiaus žmonių. Šaudyti iš lanko gali ir vaikai, ir neįgalieji. Tokiose šalyse kaip Didžioji Britanija, Vokietija ar Prancūzija veikia tūkstančiai šaudymo iš lanko sporto klubų. Juose žmonės siekia ne tik aukštumų, bet ir puikiai leidžia laiką. Daugelis į šį sportą ateina šeimomis.

Aptarėm bendradarbiavimo galimybes. Jeigu būtų sudarytos tinkamos sąlygos treniruotis, esam tikri, jog šaudymas iš lanko gerokai didesnio susidomėjimo sulauktų ir Lietuvoje. Tačiau kol kas bent jau Vilniuje šiai sporto šakai pasigendame valdžios dėmesio.

Labai svarbi ir džiugi žinia visiems negalia turintiems žmonėms. Šaudymo lanku treneris pirmajam atvykusiam ir ištarusiam: “DISABLED ENABLED” pirma pamoka bus visiškai nemokama, bei konsultacijos parenkant pagal konkrečios negalios tipą, sportinį lanką. 

Daugiau informacijos apie Lankininkų sporto klubą

    Galerija: SPORTUOK, PRAMOGAUK, KOVOK

Taip pat skaitykite

Super BowlMenu TeamsMenu TicketsMenuMore HorizontalMore the game Trevor Siemian Jersey

Area or online at view legend ken Dino Ciccarelli Authentic Jersey

on Monday unveiled programs Entranze cheap jerseys wholesale

Michael Ferland Jersey